Адвокат Киев

Адвокат Бордаченко Олександр Володимирович, свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю № 631 від 18.05.2012 року.

Закінчив юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка в 2005 році, диплом магістра права з відзнакою, кафедра кримінального права.

Розпочав юридичну практику помічником адвоката у 2003 р., потім у 2005 році працював юрисконсультом на підприємстві. Після цього із 2006 р. по 2012 р. продовжив роботу у АО «Столичний адвокат», ЮФ «Салком», де працював завідуючим сектором та ЮФ «Антіка».

Після отримання у 2012 р. свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю, розпочав власну юридичну практику із партнерами-однодумцями у ЮФ «Аурум-Лекс», а починаючи із 2013 р. — ЮФ «Столична Правова Група».

Робота на підприємстві дала можливість зрозуміти, як працює суб’єкт господарювання «із середини», після чого практично весь час моя юридична практика пов’язана із судовим представництвом юридичних та фізичних осіб, і цей напрямок юридичної діяльності я курую зараз у ЮФ «Столична Правова Група».

Як адвокат я веду справи в судах, супроводжую діяльність суб’єктів господарювання, надаю юридичні консультації та надаю інші види правової допомоги юридичним і фізичним особам.

На цьому сайті адвоката ви можете знайти інформацію щодо моєї практики, цікавої правової інформації, а також мої контакти.

Якщо вам потрібно: услуги адвоката в киеве, помощь адвоката, юридические услуги в киеве, консультация с адвокатом — обращайтесь, я буду рад помочь.